Nasıl Gidilir?

Nasıl Gidilir?

ÖZEL ARAÇ İLE

 1 KÖPRÜDEN; (BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ)

Köprüden sonra rampayı bitirdiğinizde Göztepe-bostancı istikimatinden D-100’e bağlanacaksınız. 3 Km sonra yan yola gireceksiniz. İlk köprünün üzerine çıkacaksınız,düz devam edip 2. Çıkış olan Halyolu-Ataşehir çıkışından çıkıp ilk ışıklardan sola Kayışdağı cd. İstikametini izleyerek Acıbadem Üniversitesi binasını görene kadar devam edip 2 tane ışıklar geçtikten sonra sağ tarafta İşbankası binasının hemen karşısında ki Celal Dora sokak Polikliniğimizin bulunduğu sokaktır. Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır. Aracınızı İşbank şubesini geçtikten sonra ikinci sokak (Nazar Sokak) içine park edebilirsiniz.

2.KÖPRÜDEN; (FSM KÖPRÜSÜ)

Köprüyü bitirdikten sonra Çevre yolunu takip ederek Kozyatağı bağlantısına geldiğinizde sağ çıkış olan Halyolu-Ataşehiristikametinden devam edin. sağdan yol boyunca ışıklara gelene kadar devam edin ışıklardan sonra sağdan Kayışdağı cd. İstikametini izleyerek Acıbadem Üniversitesi binasını görene kadar devam edip 2 tane ışıklar geçtikten sonra sağ tarafta İşbankası binasının hemen karşısında ki Celal Dora sokak Polikliniğimizin bulunduğu sokaktır. Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır. Aracınızı İşbank şubesini geçtikten sonra ikinci sokak (Nazar Sokak) içine park edebilirsiniz.

3. TEM ÇAMLICA GİŞELERİNDEN

TEM Çamlıca gişelerini geçtikten sonra Dudullu, İçerenköy, K.Bakkalköy çıkışından sağa anacaddeye inin, sol tarafınızda CarrefourSA ve Acarlar sitesini göreceğiniz caddede devam edip, yine solda TASİŞ Gümrük Müdürlüğü kapısının olduğu göbeği geçip, sağınızda BRENDIUM AVM, birkaç yüz metre ileride büyük camii ve solda BP benzin istasyonunun yer aldığı göbeğe geleceksiniz. Göbek çıkışında sağdaki caddeden Küçükbakkalköy istikameti yönüne devam edeceksiniz. Yaklaşık 1,5 – 2 kilometre sonra sağda Küçükbakkalköyyönünü gösteren tabela yönüne sapmadan direkt devam edip 300 metre sonra sağda Yataş ve Saloon Mobilya’ yı geçer geçmez sağdaki sokak Polikliniğimizin bulunduğu Celal Dora sokakdır.Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır. Aracınızı bu cadde üzerine park etmeyiniz, çekilebilir. Ancak karşı istikamete geçip, İşbank şubesini sağınıza aldığınızda ikinci sokak (Nazar Sokak) içine park edebilirsiniz.”

DUDULLU – ÇEKMEKÖY İSTİKAMETİNDEN

Dudullu merkezden Modoko istikametine doğru ilerleyin, Sağınızda MODOKO Mobilyacılar çarşısı, solunuzda İMES Sanayi Sitesi kalacak şekilde devam ederek ORGANİZE SANAYİ KÖPRÜSÜ’nün altından geçtikten sonra Gümrük-Ataşehir tabelasını takiple Solunuzda CarrefourSA ve ACARLAR SİTESİ ni göreceğiniz caddede devam edip, yine solda TASİŞ Gümrük Müdürlüğü kapısının olduğu göbeği geçip, sağınızda BRENDIUM AVM, birkaç yüz metre ileride büyük camii ve solda BP benzin istasyonunun yeraldığı göbeğe geleceksiniz. Göbek çıkışında sağdaki caddeden Küçükbakkalköy istikameti yönüne devam edeceksiniz. Yaklaşık 1,5 – 2 kilometre sonra sağda Küçükbakkalköy yönünü gösteren tabela yönüne sapmadan direkt devam edip 300 metre sonra sağda Yataş ve Saloon Mobilya’ yı geçer geçmez sağdaki sokak Polikliniğimizin bulunduğu Celal Dora sokakdır. Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır. Aracınızı bu cadde üzerine park etmeyiniz, çekilebilir. Ancak karşı istikamete geçip, İşbank şubesini sağınıza aldığınızda ikinci sokak (Nazar Sokak) içine park edebilirsiniz.”

ATAŞEHİR’DEN

Atasehir MİGROS’ tan sağ tarafa dönerek İçerenköy – Kayışdağı istikametinde ilerledikten sonra K.Bakkalköy tabela yönüne devam edeceksiniz. İlk ışıklardan karşıya geçerek K.Bakkalköy – İçerenköy istikametinde sağınızda NOVADA İş Merkezi kalacak şekilde devam edeceksiniz. Yolun sonunda sağ tarafa devam edip sonra solda İçerenköy – Bostancı tabelası yönünde ilerleyeceksiniz. Havuzlu Meydana ulaştığınızda Atatürk heykelinin sağından ışıklara kadar devam edeceksiniz. Işıklardan karşı yola devam edip ilk soldan girip hemen önünüze gelen ışıklardan sağa devam ederek Kayışdağı caddesine çıkacaksınız. Sağınızda göreceğiniz İşbank Küçükbakkalköy şubesi’ nin tam karşısındaki sokak Polikliniğimizin bulunduğu Celal Dora Sokakdır. Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır. Aracınızı İşbank Şubesini geçtikten sonra ikinci sokak (Nazar Sokak) içine park edebilirsiniz

KOZYATAĞI CARREFOURSA’ DAN

Kozyatağı CarrefourSA açık otoparkının ana çıkış kapısından İçerenköy tabelası yönünüde solunuzda Garanti Bankası Şubesini geçer geçmez sola dönecek ve Küçükbakkalköy ile Kayışdağı tabelasını takiple sağ tarafınızda göreceğiniz PETROL OFİSİ Benzin İstasyonunun sağına dönüp Kayışdağı caddesine çıkacaksınız. Caddeyi hiç terk etmeden devam edip sağınızda Acıbadem Üniversitesini geçip 2. Işıklardan sonra sağda İşbank Küçükbakkalköy şubesine geldiğinizde şubenin tam karşı sokağı Polikliniğimizin bulunduğu Celal Dora sokakdır. Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır. Aracınızı İşbank Şubesini geçtikten sonra ikinci sokak (Nazar Sokak) içine park edebilirsiniz

KADIKÖY’DEN

Kadıköy’den D-100 ‘ü devam ederek sağda Göztepe Medicalpark hastanesini geçtikten 3 Km sonra yan yola gireceksiniz. İlk köprünün üzerine çıkacaksınız, düz devam edip 2. Çıkış olan Halyolu-Ataşehir çıkışından çıkıp ilk ışıklardan sola Kayışdağı cd. İstikametini izleyerek Acıbadem Üniversitesi binasını görene kadar devam edip 2 tane ışıklar geçtikten sonra sağ tarafta İşbankası binasının hemen karşısında ki sokak, Celal Dora sokak Polikliniğimizin bulunduğu sokaktır . Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır. Aracınızı İşbank Şubesini geçtikten sonra ikinci sokak (Nazar Sokak) içine park edebilirsiniz.

PENDİK-KARTAL-MALTEPE İSTİKAMETİNDEN

1- SAHİL YOLUNDAN
Sahil yolunda Maltepe’yi Bostancı istikametine doğru geçtikten sonra İdealtepe Çevreyolu- Başıbüyük- Kayışdağı tabelasını takiple İdealtepe köprüsü üzerine çıkıp mecburi sağa devam edeceksiniz. İlk ışıkları geçtikten sonra yolun solunu hiç terk etmeden Başıbüyük – Kayışdağı tabelası ve devamında İçerenköy- Fındıklı- Kayışdağı tabelasını takip edeceksiniz. Önünüze gelen ilk göbekten sola dönüp,Fındıklı – İçerenköy tabelasının gösterdiği 2. Caddeye gireceksiniz. Yokuş aşağı yolu sonuna kadar inip İçerenköy tabelasıyla sola ve hemen 50 metre sonra sağa döneceksiniz. Yine 50 metre gittiğinizde yol ikiye ayrılacak, sağdaki K.Bakkalköy- Kayışdağı istikametine devamla 50 metre sonra karşınıza çıkacak göbek’ten karşıya K.Bakkalköy istikametine devam edecek ve yaklaşık 300 metre sonra FUJİ İMAJ PLAZA fotoğrafçısının önünden sağ yola gireceksiniz. Sol tarafınızda BİM marketi geçer geçmez sola dönecek ve bu yolu sonuna kadar gittikten sonra sağa döneceksiniz. Bu sokağın ana caddeyle (Kayışdağı Caddesiyle )kesiştiği noktada solunuzda İşbank Küçükbakkalköy Şubesini, karşınızda ise Enza Home YATAŞ mağazasını göreceksiniz. Mağazanın solundaki sokak; Polikliniğimizin bulunduğu Celal Dora sokakdır. Aracınızı ana caddeye çıktıktan sonra sağdaki ilk sokağa (Nazar Sokak) bırakabilirsiniz.

2- E5 ( D100 )YOLUNDAN
KARTAL – MALTEPE’ den KADIKÖY istikametine doğru giderken Bostancı Kavşağını geçtikten sonra sağ tarafta Yeditepe Hastanesi ve Fatih Sultan Mehmet ( Eski adıyla PTT ) hastanesini geçince Ataşehir – Hal çıkışından sağa gireceksiniz. İçerenköy istikametine girer girmez solda Garanti Bankası şubesini gördüğünüzde Şubenin solundaki yola gireceksiniz. Küçükbakkalköy ile Kayışdağı tabelasını takiple sağ tarafınızda PETROL OFİSİ Benzin İstasyonunun sağına dönüp Kayışdağı caddesine çıkacaksınız. Caddeyi hiç terk etmeden devam edip sağınızda Acıbadem Üniversitesini geçip 2. Işıklardan sonra sağda İşbank Küçükbakkalköy şubesine geldiğinizde şubenin tam karşı sokağı Polikliniğimizin bulunduğu Celal Dora sokakdır. Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır. Aracınızı İşbank şubesini geçtikten sonra ikinci sokak (Nazar Sokak) içine park edebilirsiniz.

BOSTANCI KÖPRÜSÜNDEN
Bostancı köprüsünün üzerine çıktığınızda İçerenköy – K.Bakkalköy tabelası yönünde ilerleyeceksiniz. Solunuzda mezarlık kalacak şekilde devam edip K.Bakkalköy tabelasının yönünde önce sola, sonra sağa dönerek K.Bakkalköy – Fındıklı – Dudullu tabelalarını göreceksiniz. K.Bakkalköy istikametinde sola, K.Bakkalköy – Dudullu tabelası istikametinde sağa devam edecesiniz. Bu yolun sonu anacadde ile birleşecek ve bu noktada solunuzda İşbank K.Bakkalköy şubesini, karşınızda Enza Home YATAŞ mağazasını göreceksiniz. Mağazanın solundaki sokak; Polikliniğimizin bulunduğu Celal Dora sokakdır. Aracınızı İşbank Şubesinden mecburi yön sağa dönerek çıktığınız ana caddenin sağındaki ilk sokağa (Nazar Sokak) park edebilirsiniz.

KÜÇÜKBAKKALKÖY’DEN
Küçükbakkalköy‘ den aracınız ile polikliniğimize 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Sevim sokak yönünden Cengiz Topel caddesini takip edin, 33 metre sonra Cengiz Topel yönünden sağa Fevzi Paşa caddesine dönün 69 metre sonra sola Celal Dora Sk. yönüne dönünün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

İÇERENKÖY’DEN

İçerenköy mahallesinden aracınız ile polikliniğimize 4 dakikada ulaşabilirsiniz. Mektep Sk. yönünden ilerleyin Asayiş Sokağı/Emniyet Çk/Kartan Sk yönünde sola dönün 350 metre sonra Karslı Ahmet Cd. yönünde devam edin 550 metre sonra Kayışdağı Cd. yönünde sağa dönün 190 metre sonunda U dönüşü yapın Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

ÜMRANİYE’DEN
Ümraniye’den aracınız ile polikliniğimize 15 dakikada ulaşabilirsiniz Tatlısu Mahallesi konumunda Şeyma Sokağına gitmek için Aşık Veysel Cd. ve Şht. Burak Kurtuluş Caddesini izleyin Şenol Güneş Bulvarına gitmek için Şeyma Sk.ve Şahin Cd. rotasına devam edin Küçükbakkalköy Mahallesinden Turgut Özal Blv.,Emel Sokağı ve Nuray Sokağını izleyin Cengiz Topel Cd. üzerinde ilerleyin.Celal Dora sokağına gidin. Celal Dora Sk. yönünde sola dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.ÇAMLICA’DAN

Çamlıcadan aracınız ile polikliniğimize 12 dakikada ulaşabilirsiniz Çağla Sokağı/Çevre Sk yönünden Ayazma Caddesine doğru ilerleyin 260 metre sonra Küçükbakkalköy Mahallesinden Tevfik Fikret Caddesine gitmek için Şair Mehmet Akif Ersoy Sokağı, Cemal Paşa Sk., Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Çevre Yolu Sk., O1-O2 Çamlıca Bağlantısı ve Kozyatağı O2 Bağlantısı/İstanbul Çevre Yolu/O-2 yollarını izleyin. Tevfik Fikret Cd. yönünde sağa dönün Fevzi Paşa Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.GÖZTEPE’DEN

Oramiral Kemal Kayacan Sk. yönünden Tütüncü Mehmet Efendi Caddesine doğru ilerleyin. 1. sokaktan sola dönüş yaparak Tütüncü Mehmet Efendi Cd. üzerine çıkın 750 metre sonra Fahrettin Kerim Gökay Cd. yönünde sağadönün İnönü Cd. yönünde sola dönün İnönü Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin 400 metre Atatürk Cd.-İnönü Cd. Bağlantı Yolu yönünde sola dönün Atatürk Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Atatürk Cd. üzerinde kalmak için Orta şeridi kullanın 170 metre sonra Ataşehir/K. Bakkalköy/Kadıköy/Harem/Feribot yönündeki bağlantı yolunu izlemek için Sağ şeridi kullanın Kozyatağı Kavşağı yönünde devam edin 600 metre sonunda Ataşehir/K. Bakkalköy/İçerenköy çıkışına girin Kayışdağı Cd. yönünde sola dönün Küçükbakkalköy E 80 Bağlantı Yolu yönündesola dönün 300 metre sonra Merdivenköy Yolu Cd. yönünde sağa dönün 400 metre sonra Tevfik Fikret Cd. yönünde sağa dönün Fevzi Paşa Cd. yönünde dümdüz ilerleyin 300 metre ilerledikten sonra Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

KAYIŞDAĞ’DAN
Kayışdağından‘ dan aracınız ile polikliniğimize 11 dakikada ulaşabilirsiniz. Dilaver Sk. yönünden Uslu Cd. yönünde ilerleyin Kayışdağı Cd. yönünde sağa dönün Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Kayışdağı Cd.boyunca ilerleyin Kayışdağı Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

YENİÇAMLICA’DAN
Yeniçamlıca‘ dan aracınız ile polikliniğimize 17 dakikada ulaşabilirsiniz.Mithatpaşa Cd. yönünden Emirler Cd. sine doğru ilerleyin Dursunbey Cd. yönünde sağa dönün Kemal Paşa Cd. yönünde sola dönün Küçükbakkalköy Mahallesinden Celal Dora Sokağa gitmek için Ayazoğlu Cd Büyükbakkalköy Yolu Sk. ve Kayışdağı Caddesinden devam edin. Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

ACIBADEM’DEN
Acıbadem‘ den aracınız ile polikliniğimize 17 dakikada ulaşabilirsiniz. Köftüncü Sk. yönünden ilerleyin Bostancı/Göztepe/Ankara/Çevreyoluyönündeki rampaya doğru sağa dönün düz ilerleyin E-5 Yanyolu,Halk Cd. ve Işıklar Cd. rotasını izleyin Cengiz Topel Cd. üzerinde ilerleyin Celal Dora Sk. yönünde sola dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

SOĞANLIK’DAN
Soğanlık ‘ dan aracınız ile polikliniğimiz 17edakikada ulaşabilirsiniz. Soğanlık yanyola gitmek için Menderes Sk. ve Baltacı Mehmet Paşa Sk. yönüne devam edin 350 metre sonra Soğanlik yanyol üzerinde ilerleyin. Küçükbakkalköy Mahallesinden Celal Dora Sk. yönüne gitmek için Başıbüyük-Samandıra Yolu, Kayışdağı Dudullu Yolu ve Başıbüyük yolunu takip edin. Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

MALTEPE’DEN
Maltepe‘ den aracınız ile polikliniğimize 22 dakikada ulaşabilirsiniz. Beyzade Sokağa doğru ilerleyin Küçükbakkalköy Mahallesinden Celal Dora Sokağa gitmek için Emek Cd.,Büyükbakkalköy-Ümraniye Bağlantı Yolu, Kayışdağı Dudullu Yolu, Başıbüyük Yolu ve Kayışdağı Caddesine devam edin Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

KÜÇÜKYALI’DAN
Küçükyalı‘ dan aracınız ile polikliniğimize 15 dakikada ulaşabilirsiniz. İçerenköy Mahallesinden Karslı Ahmet Caddesine gitmek için Başıbüyük-Samandıra Yolu,Kayışdağı Dudullu Yolu, Başıbüyük Yolu ve Aydın Sokağa devam edin Karslı Ahmet Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün. Küçükbakkalköy Mahallesinden Celal Dora Sokağa ulaşmak için Kayışdağı Caddesini izleyin Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

SANCAKTEPE’DEN
Sancaktepe‘ den aracınız ile polikliniğimize 31 dakikada ulaşabilirsiniz. Mazıdağı Sokaktan ilerleyin. İstanbuldan Küçükbakkalköy E 80 Bağlantı Yoluna gitmek için Şile Otoyolu ve İstanbul Çevre Yolu /O-2 yolunu izleyin. Kozyatağı O2 Bağlantısı/İstanbul Çevre Yolu/O-2 ara yolunu izleyip Ataşehir/Yenisahra/K. Bakkalköy yönündeki çıkışı kullanın. Celal Dora Sokağa gitmek için Merdivenköy Yolu Caddesi yönünde sola dönün Tevfik Fikret Cd. ve Fevzi Paşa Caddesine devam edin. Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

SULTANBEYLİ’DEN

Sultanbeyli‘den aracınız ile polikliniğimize 33 dk. ulaşabilirsiniz.Adil Mahallesinden Çıkış 3 üzerinden Anadolu Otoyolu/O-4/E80 tabelalarını takip edin İstanbuldan Necip Fazıl Bulvarına gitmek için Anadolu Otoyolu/O-4/E80 yolunu izleyin. Anadolu Otoyolu/O-4/E80 üzerinden 1 çıkışını kullanın. Küçükbakkalköy Mahallesinden Celal Dora Sk. hedefine gitmek için Necip Fazıl Blv., Dudullu Cd. ve Kayışdağı Caddesine devam edin. Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

ÇEKMEKÖY’DEN
Çekmeköy‘den aracınız ile polikliniğimize 30 dk da. ulaşabilirsiniz Ömerli Mahallesi konumunda Sırapınar-Hüseyinli Yolu ve Sırapınar-Ömerli Yolu üzerinden Alemdağ Şile Yolu/D020 yolunu izleyin. İstanbul konumunda Küçükbakkalköy E 80 Bağlantı Yoluna gitmek için Alemdağ Şile Yolu/D020, Şile Otoyolu ve İstanbul Çevre Yolu/O-2rotasını izleyin. Kozyatağı O2 Bağlantısı/İstanbul Çevre Yolu/O-2 ara yolunu izleyipAtaşehir/Yenisahra/K. Bakkalköy yönündeki çıkışı kullanın. Celal Dora Sokağa gitmek için Merdivenköy Yolu Cd., Tevfik Fikret Cd. ve Fevzi Paşa Cd.rotasını izleyin Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

FİKİRTEPE’DEN
Fikirtepe‘den aracınız ile polikliniğimize 14 dk da. ulaşabilirsiniz İçerenköy Mahallesinden Karslı Ahmet Caddesine gitmek için Yumurtacı Abdi Bey Cd.sini takip edin Karslı Ahmet Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün Küçükbakkalköy Mahallesiden Kayışdağı Caddesine devam edin Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

MERDİVENKÖY’DEN
Sahrayı Cedit Mahallesinden Hafız İmam Sokağa gitmek için Ressam Salih Ermez Cd.,Sayım Sk. ve İmam Ramiz Sokağa devam edin Küçükbakkalköy Mahallesinden Tevfik Fikret Caddesine giderken İnönü Cd., Atatürk Cd., Kozyatağı Kavşağı, Kayışdağı Cd ve Merdivenköy Yolu Cd. rotasını izleyin Celal Dora Sokağa gitmek için Tevfik Fikret Cd. ve Fevzi Paşa Caddesine devam edin Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.

SUADİYE’DEN
Bostancı Mahallesine doğru ilerleyin. İçerenköy Mahallesinden Karslı Ahmet Caddesine ulaşmak için Prof. Ali Nihat Tarlan Sokağı ve Küçükbakkalköy Yolu Caddesini izleyin. Karslı Ahmet Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün. Küçükbakkalköy Mahallesinden Kayışdağı Caddesine devam edin Celal Dora Sk. yönünde sağa dönün Özel Formmed Polikliniği karşınıza gelecektir.


TOPLU TAŞIMA İLE

1 KÖPRÜDEN; (BOĞAZ İÇİ KÖPRÜSÜ)
Metrobüs ile Uzunçayır durağında inilir, kartal istikametinden çıkılıp otobüs durağından (19T- 14A-320 A) otobüslerinden herhangi birine binerek Küçükbakkalköy MESKENLER DURAĞI nda inilir. Yolun karşısında ki Celal Dora sokak Polikliniğimizin bulunduğu sokaktır. Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır.

2.KÖPRÜDEN; (FSM KÖPRÜSÜ)
Kadıköy istikametini kullanarak (19T-14A) otobüslerinden birine binerek Küçükbakkalköy MESKENLER DURAĞI’nda ineceksiniz. 2. Seçenek 4.Levent’den (500T) otobüsüne binerek Kozyatağın da ineceksiniz, aynı duraktan (319) nolu otobüse binerek Küçükbakkalköy de MESKENLER DURAĞI’nda ineceksiniz. Yolun karşısında ki Celal Dora sokak Polikliniğimizin bulunduğu sokaktır. Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır.

DUDULLU – ÇEKMEKÖY İSTİKAMETİNDEN
Dudullu merkezden kalkan DUDULLU – BOSTANCI (ÇİFTLİK) Minibüs lerine binip, K.Bakkalköy MESKENLER DURAĞI’nda ineceksiniz. Ayrıca 14 A, 14 AK, 14 T, 19 S Otobüslerini de kullanabilirsiniz.

KADIKÖY’ DEN
(19T-14A-320A) nolu otobüslerin herhangi birine binilerek Küçükbakkalköy MESKENLER DURAĞI’nda inilir. Yolun karşısında ki Celal Dora sokak Polikliniğimizin bulunduğu sokaktır.. Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır.

BOSTANCI KÖPRÜSÜNDEN
Bostancı köprüsü üzerindeki duraklardan Küçükbakkalköy’ den geçen Minibüslere binip, K.Bakkalköy MESKENLER DURAĞI’ nda inilir. Yolun karşısında ki Celal Dora sokak Polikliniğimizin bulunduğu sokaktır. Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır. Ayrıca 319 numaralı otobüsü de kullanabilirsiniz.

PENDİK-KARTAL-MALTEPE İSTİKAMETİNDEN
Minibüs yolunda, Bostancı Lunapark’ı Bostancı istikametine doğru geçtikten sonra sağda göreceğiniz (2. Işıklar) benzin istasyonundan sağa dönen sokaktan geçen BOSTANCI – DUDULLU (ÇİFTLİK) Minibüslerine binip K.Bakkalköy MESKENLER DURAĞI’ nda inilir. Diğer bir yöntem önce Bostancı Köprüsüne gelmektir. Bostancı köprüsü üzerindeki duraklardan Küçükbakkalköy’ den geçen Minibüslere binip, K.Bakkalköy MESKENLER DURAĞI’ nda inilir. Yolun karşısında ki Celal Dora sokak Polikliniğimizin bulunduğu sokaktır. Sokak girişinin sol köşesinde KİRMAN HALI, sağ köşesinde SALOON MOBİLYA mağazaları bulunmaktadır. Ayrıca 319 numaralı otobüsü de kullanabilirsiniz.