Lazer Epilasyon Hakkında

Lazer Epilasyon Hakkında

Zamanın bize yetmediği zamanlarda fedakârlığı kendimizden yaparız. Bu fedakârlık ise kendi bakımımızı aksatmamıza, kendimize gerekli önemi göstermememize sebep olur. Günden güne gelişen zaman sıkıntısından dolayı da kendimizden uzaklaşırız. Tüm bunlardan şikâyetçi kişilerdenseniz size bakımınızda kolaylıklar sağlayacak bir önerimiz mevcut. 
Kendinizden yapacağınız fedakârlığı önlemek ve kendinize ve çevrenize yeterli zamanı ayırabilmeniz için lazer epilasyonu denemenizi öneriyoruz. Bu sayede bakımınızı yapacak, zaman sıkıntısını da çözmüş olacaksınız. 
Lazer epilasyon, ülkemizde son yıllarda daha çok tercih edilen yöntemdir. 1990lı senelerin başlarında çeşitli ülkeler tarafından uygulanan ve sonrasında ülkemizde getirilen modern yeniliğin ta kendisidir.
Peki, bu yenilik bizlere nasıl kolaylıklar sağlayacak? Bunları gelin, hep birlikte görelim.
 
LAZER EPİLASYONUN SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR
Herkesin bir dönem kullandığı ve halende kullanmaya devam ettiği zaman alıcı, ağrılı, acılı yöntemlerin tam tersidir. Ağrısız, acısız bir yöntem olmakla birlikte zamanınızın size kalmasını sağlayacak seanslar aracılığı ile gerçekleştirilir. 
 
Sağlıklı bir yöntemdir:
Gerekli yeterliliğe sahip, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, son sistem cihazlarla sizin memnuniyetinizi sağlayarak, lazer epilasyon seanslarınız gerçekleştirilir. Lazer epilasyon hizmeti verilirken kesinlikle sterilize edilmiş aletler ve temiz bir ortam kullanılır. Gönül rahatlığı ile polikliniğimizi tercih edebilirsiniz.
 
Olabildiğince hızlıdır:
Hizmeti veren uzmanlarımız, müşteri memnuniyeti için olabildiğince hızlı ve titiz bir şekilde işlemi gerçekleştirirler. Bu sizin hem beklemenizi engeller hem de hizmet kalitemizden memnun olmanızı sağlar. 
Herkes lazer epilasyon yaptırabilir:
Vücudundaki kıllanmadan ya da tüylenmeden rahatsız herkes merkezimizde lazer epilasyon hizmetini alabilir. Sizin cilt tipinize, cildinizin rengine ve kıllanma oranınıza göre verilecek hizmet belirlenir, sizin de uygun gördüğünüz zamanlarda hizmet gerçekleştirilir.
 
Lazer epilasyonun kesin bir sınırı var mıdır?:
Hayır, yoktur. Lazer epilasyon hizmeti tüyleriniz tamamen yok olana kadar devam eder. Bunlar tedavi süreciniz başlamadan evvel belirlenir ve kıllanmanız tamamen bitene kadar da sürer. 
 
Lazer epilasyon hizmeti zararlı mıdır? :
Polikliniğimizde verilen lazer epilasyon hizmeti kesinlikle zararlı bir uygulama değildir. 
 
LAZER EPİLASYON SONRASINDA
Seans sonrasında kendinizi mutlaka güneşin zararlı ışınlarından, güneş koruyucu krem kullanarak korumalısınız. 
Cildi kurutacak sabunlar, jeller ve peeling kullanılmamalıdır.
Seans sonrasında birkaç gün tedavinin kalıcılığı açısından Aşırı makyaj yapılmamalıdır. 
 
 
 
Lazer Epilasyon Hakkında